TEKNİK DESTEK
7/24 Teknik Servis

Hakkımızda

Uygar Endüstri, 2002 yılında Pusula adı ile Asfalt, Yol ve İş-İnşaat Makinaları alanlarında üretim, ticaret ve satış sonrası hizmet faaliyetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur. Çalışmalarını başarıyla sürdürerek hizmet verdiği bu alanlarda Ar-Ge/İnovasyon katkıları sunarak zaman içerisinde önemli firmalardan biri haline gelmiş ve 2017 yılı başında Uygar Endüstri adını almıştır.

2007 yılı itibarı ile Asfalt ve Yol Makinaları alanına ağırlık vermeye başlamıştır. Devamında 2010 yılında atık lastiklerin geri dönüşümünden elde edilen yarı mamül toz-tanecik şeklindeki malzemelerin Bitüm - Asfalt Modifiye Malzemesi olarak geliştirilmesi ile ticareti ve Kauçuk Modifiye Bitüm Üretim Tesisi imalatı ve kauçuk modifiyeli bitüm – asfalt uygulama işine girmiştir. Firmamız atık lastiklerin geri dönüştürülmesi ve ekonomiye yeniden kazandırılması çalışmaları ile, çevresel bir sorunun ortadan kaldırılmasının yanı sıra daha kaliteli asfalt üretimi ve üstün kaliteli, daha uzun ömürlü yolların yapılmasına da öncülük etmektedir.

Uygar Endüstri; TCK, Belediyeler, İl Özel İdareleri ve Türk müteahhitlerinin yurtiçi - yurtdışı projelerinde sunmakta olduğu hizmet kalitesi ve çözüm odaklı yaklaşımları ile sektörün önemli yapı taşlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Bu bağlamda, Malıköy Anadolu Organize Sanayi Bölgesi’nde 4000 m2 toplam alan, 3000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir. Uygar Endüstri, Kasım 2017 itibari ile asfalt ve yol makineleri konusunda Türkiye, Orta Doğu, Afrika, Ortaasya Türk Cumhuriyetleri, Ukrayna, Rusya, Kafkasya ve Balkanlar bağlamında birlikte çalışmak üzere Alman asfalt plenti üreticisi GP Teltomat ile “Teltomat Türkiye” Ortak Girişimini oluşturmuştur.

Türkiye asfalt sektöründe asfalt plentleri konusunda yeni liderliği hedefleyen “Teltomat Türkiye” 7/24 esasına göre asfalt sektörünün yol arkadaşı olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Tanıtım Filmi